4Metin
Salut .Pt o vizualizare totala a forumului va rugam sa va inregistrati!
4Metin
Salut .Pt o vizualizare totala a forumului va rugam sa va inregistrati!
4Metin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4Metin

4Metin-Comunity
 
AcasaPortal 4MetinCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Noul Metin2 Legendar

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
zenax2020




Mesaje : 1
Data de inscriere : 28/08/2011

Noul Metin2 Legendar Empty
MesajSubiect: Noul Metin2 Legendar   Noul Metin2 Legendar Icon_minitimeDum Aug 28, 2011 1:25 pm

Salut!! Smile as vrea sa va prezint noul metin2 - Metin2Legend ...este un server hostat ..fara hamachi de care se ocupa GM-i foarte de treaba . Este tradus in romana...gasiti cam tot ce doriti la NPC-uri...armele,armurile nu cer iteme upgrade (pana la +7 unde rata este100%)...este foarte frumos...intrati ca sa va convingeti Smile . Ratele sunt OK si aveti parte si de divertisment din plin prin eventuri zilnice ...mai ales cele din weekend-uri sunt cele mai frumoase . Un GM cel putin este intotdeauna ON! Se ocupa de forum , raspunde la PM . Va asteptam cu mare drag!

P.S : Daca intrati pe server si mai aduceti minim 4 playeri primiti grad Cavaleresc sau ALL P(skilluri )

www mt-2.uv.ro
Sus In jos
bbooss20002014




Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/10/2011

Noul Metin2 Legendar Empty
MesajSubiect: Re: Noul Metin2 Legendar   Noul Metin2 Legendar Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 7:16 am

Salut!!!! Deci eu daca conving 4 colegi sau prieteni sa ia metinul asta imi vei da schil P si grad cavaleresc??????
Sus In jos
 
Noul Metin2 Legendar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NanoMt2!!!NOUL SV PVP
» vyp metin2 !!!
» Metin2 Ronatz
» Digital Metin2
» Metin2-Suprem

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4Metin :: *Metin2* :: Clienturi-
Mergi direct la: